Trvale udržitelné štěstí! Kde ho hledat?

Trvale udržitelné štěstíŽivot některých lidí je tak komplikovaný, že snad ani nemohou uvěřit, že najít a prožívat štěstí je úplně jednoduché! Vlastně vám k tomu stačí jen pár jednoduchých “obyčejných” kroků, které když dodržíte, máte vystaráno. 🙂

Naše mysl a srdce a naše emoční zkušenostní rovina je někdy tak zahlcena představami a přesvědčeními (většinou negativními… o tom, že nejde a nepůjde, protože nešlo ani v minulosti…) a většinou jen máloco z toho se zakládá na reálném podkladě.

Spouštěčem našich strachů a negativních přesvědčení můžou být programy druhých, nám blízkých lidí, kteří na nás mají vliv. Může to být samozřejmě i reálná zkušenost naše vlastní s něčím nepříjemným, ale i tak situace je jen situace – veškerý další pocitový a myšlenkový obsah k tomu už dodáváme my sami.

To, jak se s jakoukoliv situací vyrovnáte a jakou zkušenost si z ní odnesete (jaké přesvědčení, “vryp” na srdci, duši nebo na mozku, díky vlastnímu prožívání té situace získáte, už závisí na vás a na vašem přístupu. A ten můžete začít měnit kdykoliv. 🙂 Jistě znáte mnohé příklady lidí, kteří tváří v tvář i těm nejhorším životním zážitkům nezahořkli, ba právě naopak z takovýchto situaci vyšli ještě silnější.

Šťastný život je jednoduchý. Vlastně tu platí přímá úměra: čím jednodušší, prázdnější, nebo čistější… myšlení a cítění… tím šťastnější prožívání a tím i lepší život! 🙂

Jaké jsou tři základní pilíře šťastného života, se dozvíte ve videu:

 

Facebook komentáře

komentářů

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *