DAR za DAR, podpora a spolupráce…

Milí přátelé, tyto stránky jsou tu pro vás zDARma. 🙂

Vytváříme je pro vás my dva autoři stránek Vítek a Mína s radostí a láskou, s touhou vás inspirovat, motivovat, poradit, pobavit… nabídnout nové zajímavé postřehy ze života vlastního i bohatých zkušeností jiných šťastných a úspěšných bytostí. Podnítit tím i vaši vlastní touhu po realizování a prožívání šťastného, úspěšného, bohatého a zábavného života. 🙂 Života bohatého nejen na peníze, ale především na prožitky, zážitky, zkušenosti a pocit propojení s vaší vlastní tvůrčí Silou. 

Cílem stránek je ukazovat krásu a možnosti, poukazovat na fakt, že každý může vytvořit si a žít takový život, který jej bude vystihovat, těšit a naplňovat.

Stránky udržujeme bez obtěžujících reklam, které by na vás blikaly a vyskakovaly z každého rohu a rušili vaše čtení, vaši pohodu a soustředění, vaše naladění… proto jsou pro nás (po finanční stránce) nevýdělečné.

Najdete tu stovky motivačních příspěvků, článků, nápadů, postřehů… tipů na hodnotné knihy nebo akce. Někdy i jediný řádek nebo pouhé slovo může člověku změnit jeho úhel pohledu nebo dokonce zachránit život.Stvoření světa

Zpracovat jeden každý takový článek stojí úsilí časové i duševní.

Pokud vás nějaký článek inspiroval, podnítil vás k nějaké změně vašeho myšlení, namotivoval k důležitým krokům ve vašem životě nebo třeba jen pobavil a potěšil, můžete jako protiváhu věnovat DAR i vy nám. 

Jak nás můžete odměnit. Podpora a spolupráce

  • Můžete si koupit barevné tričko nebo nějaký jiný hodnotný produkt v našem e-shopu DuhovéTričko.cz. Pestrobarevné tričko vám bude zároveň připomínat vaše odhodlání žít šťastný, úspěšný, bohatý a zábavný život. 🙂 Tričko koupíte ZDE
  • Můžete si koupit některou z našich knih nebo kurzů. Investice do sebevzdělání je tou nejlepší možnou investicí, která se vám v životě bohatě vrátí. 🙂 Nabídka knih a kurzů ZDE
  • Můžete šířit naše myšlenky – pomocí sdílení našich článků na facebooku a jiných sociálních sítích. Pomůžete tak i ostatním přiblížit se k zásadním informacím o tom, jak si tvořit šťastný a naplněný život.
  • Máte-li sami obchůdek, kavárnu, e-shop nebo jiné zařízení kulturní či duchovní osvěty a rádi byste tam prodávali náš vymazelný batikovaný sortiment, můžete nakoupit za velkoobchodní ceny: nabídka zboží a cen tady.
  • Můžeme se domluvit na spolupráci – výměna kontaktů, vizitek, propagace vaší/naší práce. Můžeme zajistit dodání našeho batikované zboží do vašich prostor nebo pomoci vybavit kvalitním textilem vaši začínající provozovnu. Případně můžeme umístit vaše hodnotné produkty v našem e-shopu. Neváhejte se ozvat, těšíme se na vaše návrhy a nápady. 🙂
  • Můžete jednoduše odměnit naši práci – články zDARma –  jednorázovým finančním ohodnocením dle vlastního uvážení – vašim DARem pro nás. 🙂 Odměnu v libovolné výši můžete zaslat na náš účet: 2700904069/2010. Do zprávy pro příjemce prosím napište DAR.

Živte se tím, co milujete

Přátelé milí, děkujeme za váš zájem, za pozornost a pečlivost, kterou věnujete čtení našich článků. Děkujeme i za všechny milé dopisy, zprávy a pozdravy, které od vás dostáváme, moc nás těší! ♥♥♥ Děkujeme za vaše životní příběhy, inspirují a baví i nás.

Těšíme se, že se s vámi budeme setkávat i nadále – ať už prostřednictvím našich slov zde na stránkách, nebo na youtube, prostřednictvím zábavných obrázků z našeho života soukromého, nebo na facebooku, prostřednictvím novinek z našeho života převážně obchodního, nebo kdekoliv jinde, třeba na nějaké akci. 🙂

Šťastné, úspěšné, bohaté a zábavné dny…

přejí Vítek a Mína, autoři stránek

Facebook komentáře

komentářů

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *