Jak být šťastný – 7 zásad šťastného života Vítka a Míny

eBook Jak být šťastný - 7 zásad šťastného života - pdf
Každý člověk touží po šťastném životě, ale ne každý si šťastný život umí tvořit – chybí peníze, smysluplná práce, naplňující vztahy, pevné zdraví, smysl života a nakonec i motivace… Jak je možné, že jeden životem proplouvá snadno a s úspěchem a druhému se v jistých ohledech nedaří? Naplněný život však může žít každý! Když ví, jak na to … 🙂 V knize Jak být šťastný jsme dali dohromady 7 zásad šťastného života, které my sami považujeme pro vytvoření a udržení si šťastného života za nejpodstatnější:

  1. Rozhodněte se: Chci být šťastný!
  2. Utvořte si zásobu šťastných pocitů
  3. Štěstí nepřichází z vnějších věcí, je v nás
  4. Naučte se být šťastní i bez partnera
  5. Následujte své životní poslání
  6. Šťastný je ten, kdo miluje
  7. Hrajte si a tvořte

Text knihy vznikl během jedné odpolední procházky, když jsme si po náročném pracovním dni zašli na zmrzlinu. Naše povídání (si) na téma tvoření šťastného života jsme nahráli a poté přepsali pouze s minimálními úpravami, tak, aby byla zachována maximální autenticita původní rozpravy. Kniha je psána formou rozhovoru – a můžete se v ní v ucelené podobě seznámit s našimi hlavními myšlenkami, pocity a zkušenostmi ohledně tvoření si šťastného života a také s námi jako autory.

Vykročte na přirozenou cestu ke štěstí a objednejte si 25ti stránkový eBook Jak být šťastný.

Autoři: Vítek a Mína Šťastní

Formát: eBook v pdf 25 stran

Cena: zDARma

Ohlasy

„Vítku a Mino, moc vám oběma děkuji, že jste napsali eBook Jak být šťastný. Jsou to úžasné myšlenky, které člověku dodají ihned po přečtení energii. eBook je napsán stručně, srozumitelně pro každého. Líbí se mi, že nezabere přečtení mnoho času. Dlouhé publikace, i když jsou dobře napsány a není možné se dobrat nějaké myšlenky, čtenáři odloží pro nedostatek času. Moc vám děkuji, že jste si tu práci dali a praktické rady pro život dali tak záživně dohromady a poskytli na internetu ještě k tomu zadarmo. Tento svět je hodně o penězích a vy dva jste výjimka. Mějte se moc hezky a hlavně buďte šťastní.“

Zdeňka