Neváhej a tvoř!

Již delší dobu nosíme v hlavě nápad, že napíšeme krátký eBook o štěstí, který si čtenáři budou moci zdarma stáhnout a v ucelené podobě se tak seznámit s našimi hlavními myšlenkami a zkušenostmi ohledně tvoření si šťastného života.

Tak neváhej a piš!

Silueta šťastného mistraPsaní eBooku jsme si naplánovali na první březnový víkend. Jenže Vítek začal experimentovat s focením siluet, obývák přestavěl na filmové studio a tak jsme v sobotu do 2 hodin do rána fotili siluety, což za denního světla nejde dělat.

V neděli jsme se vypravovali na procházku kolem řeky pro zaslouženou zmrzlinu… „eBook! Vždyť my jsme chtěli psát eBook“, vzpomněl si Vítek. Přede dveřmi zapnul nahrávání videa na mobilním telefonu a začal mluvit… Mína se přidala a tak jsme celou cestu mluvili o tom, jak si vytvořit šťastný život. Za hodinku jsme stihli probrat všechna hlavní témata.

Mína pak text videa přepsala, ke každé kapitole udělala krátké shrnutí a poslala Vítkovi, ať to doladí. Ukázalo se, že čím víc text budeme upravovat, tím víc ho pokazíme, než vylepšíme. Sice to bude spisovně, ale vytratí se spontánní duch. Rozhodli jsme se text ponechat téměř bez úprav. Tak, jak jsme ho namluvili.

eBook je hotový a vy si ho můžete přečíst 🙂

Neváhej a toč!

Následující víkend jsme si opět vzali mobilní telefon, že k našemu eBooku namluvíme propagační video. Výsledek natáčení byl jiný, než jsme zamýšleli. Místo toho, abychom mluvili o eBooku a o štěstí, tak jsme se smáli a dělali jsme si legraci z informačního podnikání, kdy se posílá něco „zdarma“ výměnou za e-mail. Natáčení jsme si užili a stejně tak prohlížení toho, co jsme natočili. Málem jsme se u toho počůrali smíchy. Video nám přišlo tak vtipné, že jsme se rozhodli ho nechat tak, jak je. I když se tam řehtáme jako koně a o eBooku se v něm dozvíte hodně málo.

Neváhej a stříhej!

Mína video rychle a zběsile sestříhala v Movie Makeru. Vítkovi pak dva dny trvalo, než přijmul, že video je sestříhané dokonale a není třeba ho vylepšovat. Málem jsme se kvůli tomu pohádali. Profesionálům možná vstanou vlasy hrůzou a vyčtou nám, že video vypadá jako pouťová atrakce a ručně psané titulky jsou typografická katastrofa. Ano, ulevte si a poraďte nám. Příště to uděláme lepší, když budeme chtít. A tohle video si necháme jako vzpomínku na to, jak jsme to udělali poprvé 🙂

Neváhej a tvoř!

Společnost na nás klade vysoké nároky, co se týče vzhledu, výkonu … a tak se může stát, že člověk se bojí něco vytvořit z obavy, že to nebude dokonalé a co tomu řeknou ostatní. A tak ani nezačne …

… a když nezačne, tak nic nevytvoří.

A když nic nevytvoří, tak při tom nezažije šťastné pocity během tvoření ani pocit uspokojení z toho, co vytvořil.

Tvoření způsobuje šťastné pocity. Je to jedna z hlavních myšlenek našeho eBooku. Když tvoříte s někým, tak jsou ty pocity ještě intenzivnější.

Kromě toho se při tvoření člověk spojuje s intuicí a napojuje se do neviditelného světa Dokonalosti.

Když tvoříte s někým, koho milujete, spojujete se nejen s neviditelným světem Dokonalosti, ale i s duší toho druhého. Stáváte se „jednou energií“ a to posiluje váš vztah.

Že bychom napsali i eBook o vztazích? 🙂 dobrý nápad … máte se na co těšit …

Neváhejte a tvořte, odměnou vám budou příjemné pocity a zlepšení intuice. Pokud tvoříte s někým, tak to prospěje i vašemu vztahu.

Začněte jakkoliv, ono to nějak dopadne. Nám dopadlo všechno jinak, než jsme si představovali. Chtěli jsme napsat knihu, napsali jsme rozhovor. Chtěli jsme natočit informační video, natočili jsme komedii. Střih taky dopadl jinak, než někteří z nás čekali.

Stojíme tu před velkým tajemstvím. Věci se dějí samy od sebe, když je necháme plynout. Výsledek mnohdy předčí naše očekávání … a proto neváhejte a tvořte 🙂

eBook Jak být šťastný - 7 zásad šťastného života - pdf

Námi vytvořený 25ti stránkový eBook o šťastném životě si můžete hned zdarma objednat. E-mailem vám pošleme odkaz ke stažení souboru ve formátu pdf.

Užijte si ho!

 

Facebook komentáře

komentářů

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *