Zámky lásky – vztahy se uzavírají v nebi

Zámky lásky na mostě

„Neshromažďujte si poklady na zemi, kde rez a moli kazí a kde zloději vykopávají a kradou, ale ukládejte si je v Nebi – ve svém Nitru. Neboť kde je váš poklad, tam bude i vaše srdce…“ (volně podle Bible)

Už jste je viděli? Zámky na mostě! Zamilovaní lidé si chtějí uzamknout svoji lásku, tak si koupí železný zámek, na něj vyryjí svá jména a přizdobí srdíčky či jinými romantickými nápisy a vzkazy. Rituálně si tak uzamknou svoji lásku na mostě: zámek pečlivě zavěsí na mříže, propletou, uzamknou a klíč pak zahodí do řeky.

Mnohé mosty v Evropě se tak pod tíhou „lásky“ doslova bortí a komunální úředníci si s rozlamováním zámků lámou hlavu.

Zámky lásky - zmrzlá láska

Milí zamilovaní, chcete vytvořit pevné pouto lásky? Chcete, aby vaše láska vytrvala a nebyla spolu se zámkem odkázána úředníkem a jeho štípačkami do sběru starého železa? Máme pro vás jednoduché doporučení:

Hledejte trvalé hodnoty na místech, kde se vyskytují, a vaše láska nezmrzne, nezrezne, ani nebude časem odstraněna jako nežádoucí.

Přesměrujte uzamčení vaší lásky do Nebe a nic vaši lásku nezničí, pokud si to vy sami nebudete přát.

Vnitřní svět má prioritu před tím vnějším, protože je to oblast, kde se věci tvoří. Fyzický svět je jen výsledkem tohoto tvořivého procesu.

Každá věc nebo událost, dříve než se objeví na zemi, objeví se nejprve na úrovni myšlení a cítění jako idea nebo pocit. Chcete-li například postavit most, musíte na něj nejprve pomyslet, pak své myšlenky překreslit na papír a teprve poté se může stavba objevit v realitě. A stejně tak je tomu i s láskou. 🙂

Nepřemýšlejte, jak vaši lásku ve fyzické rovině pojistit a uzamknout, aby zůstala stálá a neměnná. Přemýšlejte, jak ji v rovině srdce otevřít a osvobodit, aby mohla růst a rozvíjet se.

Uzamkněte si lásku v Nebi a klíč nezahazujte, ale používejte a svoji lásku jím každodenně otevírejte do ještě větší radosti, lehkosti, svobody a blaženosti

Zámky lásky v nebi ♥

Facebook komentáře

komentářů

You may also like...

1 Response

  1. Vlaďka napsal:

    Tak toto je krásný článek k zamyšlení,děkuji
    Vlaďka

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *