Pěstujte si své sny …

Pěstujte své sny

Přejete si krásný vztah, naplňující práci, více peněz, vytvořit něco velkého nebo prostě jen být šťastný? Neváhejte a zahrňte to do svých snů! To všechno můžete mít, pokud se pro to rozhodnete a půjdete si za tím.

Kdo chce sklízet, musí však nejprve zasít. A pak se o svoji rostlinku s láskou starat.

Každý sen vyrůstá pozvolna, je jako křehká rostlina, o kterou musíte pečovat, aby vám nezvadla. Zasaďte všechny své sny do úrodné půdy vašich radostných představ a pak o ně pečujte – zalévejte je svou pozorností, dopřejte jim hnojivo a živiny ve formě víry v jejich zdárný růst. Každý den kontrolujte, jestli se jim dobře daří a jestli něco nepotřebují a pečlivě vytrhávejte plevel pochybností.

Rostlinky jsou zpočátku slabé a budou potřebovat vaši podporu. Během krátkého času však zesílí, začnou se rozrůstat a už brzy vám udělají radost svými květy a plody.

V semínkách obyčejných každodenních událostí se skrývají neobyčejné souvislosti, ty souvislosti klíčí a až přijde čas, vydají své plody.

Zasejme radost, lásku, důvěru a nadšení – a těšme se na bohatou sklizeň!

 

Obálka eBook pdf Vstávej! Je čas jít za svým SnemA neodkládejte své sny na novoroční předsevzetí…, začněte pracovat na svých vizích hned teď! 🙂

První kroky můžete udělat už zítra ráno …

Objednejte si eBook Vstávej, je čas jít za svým snem! A začněte si pomalu (ale jistým způsobem) tvořit život podle vašich představ …

Facebook komentáře

komentářů

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *