Nebaví vás chodit do práce jen pro peníze? Rozjeďte svůj osobní byznys!

Už vás nebaví chodit do práce jenom kvůli penězům? Poslouchat šéfa, který po vás dupe? Vyřizovat záležitosti, které vás jen okrádají o energii a poslouchat každodenní žabo-myší války vašich kolegů?

Běžná denní rutina některých lidí žel vypadá právě takhle.

“Co bych jinak asi dělal?” “Vždyť nic jiného ani neumím!” slyšíme je říkat, a přesto: když přijdou domů, jsou ve svém království! Najednou umí spoustu věcí, které navíc dělají s chutí!

Máte něco, co milujete? Něco, o čem sníte a na co se těšíte …Živte se tím, co milujete

Tak si z toho udělejte svůj osobní byznys!

Milujete kočky a máte jich doma sedm? Můžete třeba napsat vtipnou knížku o životě koček. Nebo můžete rozjet e-shop se žrádlem pro kočky. Můžete vybudovat kočičí hotel a nebudete jich mít sedm, ale třeba dvacet. 🙂

Můžete být svým pánem a žít v království koček … anebo můžete být zaměstnancem nějaké firmy a dělat práci, která vás štve.

Rádi fotografujete? Cestujete stopem? Pěstujete lilie? Hubnete? Posilujete? Stavíte modely letadel? Šijete, pletete, háčkujete? Rádi čtete? Chováte papoušky? Vaříte vegetariánská jídla? Milujete čokoládu?

Každý člověk má něco, co miluje, co mu dává větší smysl, než všechno ostatní. A to mu také nejlépe jde…

Váš největší kapitál jste vy! Vaše jedinečnost a to, co milujete.

Rozjeďte svůj osobní byznys!
Vydejte se na dobrodružnou cestu a udělejte si ze svého koníčka svůj osobní byznys!

Nemusíte hned dávat výpověď z práce. Vyzkoušejte si, jestli to funguje…

Nabídněte své služby druhým! Možná se vám zdá, že takové dovednosti, služby nebo věci, které vyrábíte, nebo kterými se zabýváte vy, by nikdo nepotřeboval nebo neocenil. Divili byste se, čím vším se lidé živí! Existuje taková spousta kuriózních a neobvyklých povolání, (některé zmiňujeme i v našem eBooku Objevte své životní poslání), že byste stěží věřili, že něco takového vůbec může existovat, natož někomu vydělávat na živobytí.

Na druhou stranu, i úplně obyčejné a běžné povolání může být po vás od lidí žádanější právě díky vašemu osobnímu přístupu a vaší lásce k věci.

Dejte o sobě a svých dovednostech vědět! Založte si své vlastní webové stránky a pište o věcech, které vás zajímají. Pokud to budete dělat s tím správným zápalem, ostatní se přidají.

A pokud zatím v sobě tápete a jasno máte pouze v tom, že práce, kterou právě děláte, rozhodně pro vás není… i tak si můžete být jisti, že i ve vás se skrývá pro ostatní poklad. I vy v sobě máte schopnosti, dovednosti a směrování, které preferujete, byť zatím pouze podvědomě. Tyto schopnosti projevujete nejčastěji tehdy, když jste sami, když se věnujete tomu, co vás baví, co vám dává smysl a naplňuje energií. Ty schopnosti čekají na své objevení, pojmenování, zkultivování a projevení! Právě tady je ukrytý váš největší kapitál.

Živte se tím, co milujete … a uděláte velký krok ke svému štěstí. 🙂 

Pokud byste rádi objevili pro vás to pravé povolání a konečně se živili tím, co vám dává smysl, připravili jsme o tomto tématu  on-line kurz Objevte své životní poslání.

Nebo pokud rádi čtete, na toto téma je i stejnojmenný eBook Objevte své životní poslání.

RAdost

Facebook komentáře

komentářů

Šťastní lidé

Pomáháme lidem poznat sebe sama, objevit své schopnosti a vytvořit si šťastný život...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *