Jaké barvy je tvá aura? Psychologický test

Jistě jste už slyšeli o auře i o tom, že někteří senzibilové energetické vyzařování lidí, zvířat a neživých předmětů vidí, a to dokonce v barvách. Toto vyzařování jsme schopni (i když ne třeba vizuálně či barevně) vnímat všichni. Každý je schopen vycítit “náladu” nebo “atmosféru” v místnosti. Na některých místech se cítíte výborně, přímo léčivě, jinde zase napjatě nebo stísněně. Vycítíte, je-li někdo veselý a pozitivní nebo skleslý a ustaraný – aniž by ten člověk promluvil slovo, dokonce někdy i tehdy, když ho máte teprve za zády a ještě jste ho ani neviděli.

oheň-srdce-láska

To, že si toto různé naladění senzibilové dokáží v mysli (nebo duši) bleskově vyhodnotit, přiřadit a následně vnímat v různém barevném odstupnění, je zajímavá dovednost, která nemusí vůbec souviset s nějakou “duchovní vyspělostí” duše.  Spíš je to otázka dlouhodobého zaměření pozornosti a takovou dovednost si dokáže vypěstovat každý, pokud po tom bude toužit a cvičit se v tom.

Nicméně to, že vám nějaký senzibil řekne, že jste “červení”, “indigoví”, “zelení” nebo “modří”, vám k ničemu neposlouží. Dokonce ani tehdy, pokud vám k tomu podá výklad, že červená je síla a temperament, zelená je logika a růst, modrá klid a žlutá optimismus a životní radost…

voda-modrá

Co je na tom podstatné, je uvědomění, že každá jednotlivá barva je KVALITA – a tedy ani jedna není horší nebo lepší. 

To, že jste “indigoví” nebo “křišťáloví” z vás nedělá lepšího člověka a například “červená” z vás neudělá primitiva. Všechno se dá použít nebo zneužít – a tady už je prostor pro vaši svobodnou vůli (nebo zvůli 🙂 ).

Můžete použít sílu a temperament “červené” kvality, abyste byl vřelým, laskavým a akčním člověkem, nebo můžete být vztekloun, který roztříská všechno kolem. Jako “modrý” můžete vyzařovat klid a péči nebo být nudný flegmatik. Jako “zelený” můžete být skvělým manažerem velké korporace a nabízet strategická řešení složitých situací nebo být chladným a otravným rozumářem. “Duchovní” barvy spektra zase mívají problém se sebestředností, namyšleností a odsuzováním druhých.

O tom, jaké jsou základní charakteristiky barev jsme již psali v článku Barvy duhy – psychologie barev.

Jaké barvy je tvá aura?

JAKÉ BARVY JE TVÁ AURA? je krásná kniha Barbary Bowers (V roce 2004 vydalo nakladatelství Eminent, 235 stran).

Jde o kompletní přehled všech charakteristik, dovedností, sklonů a tendencí v psychice (duši) člověka – ve spojení s jednotlivými barvami.

Nemusíte ani nejprve vyhledat senzibila, aby vám prozradil barvu vaší aury, ani vás nebude autorka složitě (a většinou neúspěšně) zasvěcovat do metody zření třetím okem, abyste svou auru uviděli. V knize najdete podrobný dotazník, obsahující 98 důkladných otázek ze všech oblastí života – od vašeho vztahu k sexu, přátelům, práci… až po váš vztah k sobě a Bohu. Výsledek vašich odpovědí vás přiřadí k jedné (nebo několika) z barev aurického spektra. Následuje podrobný popis jednotlivých barev: červená, oranžová, magenta, žlutá, mentálně zlatá, tělesně zlatá, citlivě zlatá, milující zlatá, zelená, modrá, fialová, levandulová, krystal a indigo. V závěru knihy najdete i vzájemnou vztahovou kompatibilitu jednotlivých barev.

Lidská aura

Cílem života je poznat svůj skrytý potenciál a plně ho projevit!

Nejde o to popřít nechtěné vlastnosti. Poznejte své silné i slabé stránky. Poznejte je a milujte. Jedině s láskou totiž dokážete ty pozitivní aspekty maximálně využít a ty nežádoucí přeměnit. 🙂

Poznejte sami sebe a v plné síle vykročte za svým Snem!

Facebook komentáře

komentářů

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *