Šťastný nový rok 2017 přejí šťastní lidé

Milí čtenáři a přátelé,

přejeme vám pohodové Vánoce a úspěšný a tvořivý rok 2017.

To je totiž jedna z nejdůležitějších věcí vůbec 🙂 aby byl člověk tvůrčí, zapálený, nadšený, aktivní, aby měl nápady a nebál se a dokázal je realizovat. Aby mohl být hrdý na sebe a na vše, co s láskou vytvoří. Aby, až se za sebou ohlédne, si mohl s potěšením říct: Jo chlapče/děvče, tak to jsi udělal/a dobře! 🙂

Nakonec i Bůh, když tvořil svět, po každém dílčím kroku (dni) se zastavil, ohlédl se zpět a řekl (si): “To bylo dobré!” A bylo… 🙂 Buďte tedy i vy jako Bohové!

Buďte tvůrčí, buďte vděční a buďte v pohodě… 

Říká se: “Hlavně to zdravíčko aby bylo, to je ze všeho nejdůležitější, pak přijde i to ostatní… ” Ale je to přesně naopak!

Když totiž budete sladěni se svou podstatou (budete jako Bohové…), pak budete i v pohodě, budete nezávislí, šťastní, tvůrčí…, vděční za to, co již máte a dychtiví k tomu, co přijde… Nebudete již příliš usilovat a vaše práce se stane hrou. Vesmírnou hrou, která vás bude bavit a těšit zároveň i všechny ostatní.

Nezapomínejte, že úspěch se měří podle toho, jak moc a často prožíváte v životě radost. Buďte tedy především radostní… a pak všechno, co si přejete – nápady, úspěch, láska i to zdravíčko… přijde do vašeho života s lehkostí samo a rádo! 🙂

Pro tuto příležitost – vánočně laděné atmosféry s očekáváním nového roku a příchodu  nových zážitků do našich životů… vytvořil Víteček přáníčko.

Přáníčko si můžete stáhnout a poslat ho dál…

Šťastný rok 2017 přejí šťastní lidé

Užijte si vánoční pohodu a hlavně… buďte šťastní! 🙂

Vítek a Mína

Facebook komentáře

komentářů

Šťastní lidé

Pomáháme lidem poznat sebe sama, objevit své schopnosti a vytvořit si šťastný život...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *