Proč je důležité mít vizi a jak si plnit sny

Dáváte si na nový rok předsevzetí? Plánujete, co všechno v novém roce zažijete, co si vytvoříte, co si splníte…? A těšíte se na to? Máme pro vás pár rad a tipů, proč je důležité mít vizi, jak si ji vytvořit a jak si plnit své sny.

K jakým lidem patříte?

1) Žádné předsevzetí ani plány nemáte, necháváte se unášet proudem a čekáte, co vám osud nadělí?

2) Nebo si svůj svět rádi tvoříte sami – plánujete, představujete si, co byste chtěli, sníte… a jdete si za tím?

Ani jedno nemusí být špatné a zároveň obojí může mít svá úskalí…

1) Necháváte-li se unášet a čekáte-li, co s námi bude, co nám osud nadělí, pak se vám nemusí líbit to, co vám přinese. Když vy sami nevíte, co byste chtěli, nemáte žádnou představu, jak byste chtěli žít, co vám pak mají nebesa nebo andělé nebo synchronicity přihrát?!

Pak vám prostě přihrávají, co se zrovna nabízí a vy můžete jen paběrkovat a říkat: Tohle ne, to se mi nelíbí, to také ne… Takový postup je také dobrý, protože takovou vylučovací metodou se časem doberete k tomu, co tedy vlastně ano!

Když říkáte „tohle ne, tohle ne“ – tak to je vlastně důkaz, že někde uvnitř přece víte, co chcete! 🙂 Jen jste s tím ještě nepracovali, nepokoušeli jste se to pro sebe objevit a pojmenovat: kde chcete být, s kým chcete být a co chcete žít…

… A dovolit si to! = Vědět, že si to zasloužím a těšit se na to! 🙂

Právě TOHLE JE TEN ZÁKLADNÍ KLÍČ pro přitahování si šťastných situací do života!

(Kontrolní otázka: Těšíte se na to, co přijde, nebo máte spíš pochybnosti a hledáte všechna ale… a důvody, proč to nemá vyjít?…)

2) I když pečlivě plánujeme svůj život, ani tehdy nemáme vyhráno! I tehdy se mohou objevit pochybnosti, nebo na to nemáme peníze, nebo dovednosti, nebo nevíte, co nebo jak to udělat…

Ale tady jsme v lepší pozici! Protože jakmile se jednou dáme do pohybu, věci se velmi rychle vyčistí! Začnou nám do cesty chodit nápady, nové myšlenky, nápomocní lidé a situace, synchronicity, věci se poskládají dohromady!

Ale chce to naši aktivitu, naše zaměření pozornosti…

Protože Naše ZAMĚŘENÍ A POZORNOST funguje jako magnet!

Když budeme pasivní a budeme jen tak sedět a čekat, co nám vesmír přihodí, je to jako bychom říkali: Udělej to za mě! Když vám pak přihodí něco, samozřejmě si to můžeme užít, ať už je to cokoliv, ale to je spíš nepravděpodobné! Spíš budeme k tomu mít výhrady, budeme rozmrzelí a to, co přijde, se nám nebude muset úplně líbit.

Jak to děláme my?

My tedy sníme, máme představu (PŘED-STAV) toho, co chceme žít a v tomto smyslu si tvoříme naše vize jako OBRAZ TOHO, CO NEBO JAK CHCEME ŽÍT!

Ten „obraz“ tak jako tak máte v sobě! – A buď si ho uvědomujete, nebo ho máte v podvědomí a vyjeví se, když říkáte „tohle ne!“. (To je jasný důkaz toho, že víte, jak by to tedy mělo vypadat!)

♥ Dovolte si snít a věřte, že si to zasloužíte! ♥

Objevte své životní poslání – Kurz

Facebook komentáře

komentářů

You may also like...

2 Responses

  1. Táňa napsal:

    Jste úžasní 😘 Přála bych si mít takové lidičky jako jste Vy ve své blízkosti,ale bohužel mám pocit, že takových úžasných lidiček je v současné době jako šafránu 🤔Moc Vám fandím a přeji jen to krásné 🍀Těším se na další Vaše nádherná videa🌞

    • Mína napsal:

      Ahoj Táňo, děkujeme za krásná slova. Vybírej si lidi, s kterými je Ti dobře. 🙂 Určitě takové najdeš. A pokud nenajdeš v Tvém okolí, hledej dál… 😉 Srdečně zdraví Mína a Vítek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *