O zdraví a síle s Vaianou – nemoc jako dluh lásky k sobě

Děláte práci, která vás baví? Víte, jaké je vaše poslání? Jste šťastní?… Toto vše totiž souvisí i s tím, jestli jsme nebo nejsme zdraví a jak to spolu souvisí, o tom jsme si povídali s Vaianou.

Zdraví se týká všech oblastí našeho života – týká se peněz, vztahů a našeho celkového pocitu ze života a ze sebe. Je třeba, aby si lidé přestali kouskovat život na jednotlivé části, ale pochopili, že ve všem je jednota. Zdraví pro mě znamená cítit se dobře, být ve svém středu, ve své síle… Zdraví máme tehdy, když máme naplněny všechny oblasti našeho života.”

Vaiana skočila rovnýma nohama do tématu: “Když se odchýlíme sami od sebe, posloucháme například jiné autority než sebe sama, upřednostňujeme jiné lidi nebo činnosti a nedáme na své pocity, pak takhle vzniká nehojnost finanční, vztahová a takhle vzniká i nemoc.”

Probrali jsme všechna hlavní témata, která lidi trápí nebo zajímají – štěstí, peníze, lásku a vztahy, děti, životní naplnění, sebelásku… S tím vším právě zdraví souvisí. Ukázali jsme si i co nám sdělují a jak fungují Australské květové esence a Vaiana nám připravila na míru i milé dárečky. A jako vždy bylo hodně veselo! 🙂

Z povídání vzniklo téměř hodinové VIDEO a vy si ho můžete pustit a zamyslet se a zacítit, jak jste na tom se svým zdravím vy… V závěru jsme přidali i krátkou meditaci na zdraví. Příjemný poslech! 🙂

Vaiana nabízí léčivá setkávání, maluje obrazy a věnuje se zmíněným australským květovým esencím, které vám doporučí přímo na míru podle vašich momentálních potřeb. A také natáčí videa na Youtube, najdete ji na kanále Oživení – nové pocity jsou božííí!

Facebook komentáře

komentářů

Šťastní lidé

Pomáháme lidem poznat sebe sama, objevit své schopnosti a vytvořit si šťastný život...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *