Láska a Světlo

Jsme šťastně zamilovaní a vymýšlíme různé akce a hesla, která vystihují, kdo jsme, co děláme, odkud a kam jdeme. Například:

Milovat a tvořit. To je naše nejoblíbenější heslo. Milovat, milovat se, hrát si a tvořit nebo alespoň “blbnout”. To je to, co nás naplňuje příjemnými pocity a čím naplňujeme své poslání.

Vzali jsme světlo a na noční oblohu jsme napsali slovo láska (love)

Láska a světlo - love

Láska a světlo - love - srdíčko

Obrázky jsme kreslili cyklistickými svítilnami. Kdo viděl, jak v noci poskakujeme po lese s červenými baterkami, mohl si myslet, že jsme dva blázni. Díky tomu, že byla tma a na fotoaparátu byl nastavený čas 15 vteřin, svítilny udělaly  rozmazané čáry …

Láska a světlo - čáry

Láska a světlo - čáry

Naše další oblíbené heslo je Láska a Světlo

Tento svět je Tvořený z Lásky a ze Světla. Takzvaný Bůh je milující tvořivá energie (Světlo) a lidé se toho tvoření mohou účastnit a zažívat při tom božské pocity. To je to, co chceme žít a sdílet s vámi … život v Nebi (ve Světle) s nohama na Zemi.

Láska a světlo prakticky

Pokud si taky chcete zahrát na světlušky, budete k tomu potřebovat fotoaparát s manuálním režimem, pokud možno stativ, cyklistické svítilny nebo nějaké baterky, prskavky, svíčky …

Fotovýbava - Canon 600D, svítilny, stativ

Praktický postup:

  • Fotoaparát dejte na stativ nebo alespoň na pařez. Vzdálenost fotoaparátu nebo zoom zvolte tak, abyste se vešli do záběru s dostatečnou rezervou (budete pobíhat a mávat rukama).
  • Manuálně zaostřete do místa, kde budete poskakovat a kreslit. Je dobré si tam dát nějaký předmět, abyste byly ve správné vzdálenosti od fotoaparátu (kus papíru, klacek).
  • Na fotoaparátu nastavte manuální režim (M). Čas jsme dali 15 vteřin, ISO 100 a clonu mezi 4,5 (v lese) a 13 (město). Vyzkoušejte nejlepší nastavení (dobrá rada nad zlato :-)).
  • Zapněte svítilny, do každé ruky vezměte jednu, zmáčkněte spoušť, běžte do místa, kam jste zaostřili … a tam čmárejte … máte na to 15 vteřin.
  • Užijte si to!

Láska a světlo - město

Facebook komentáře

komentářů

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *