Jak si zlepšit náladu? – Nový seriál videí – Jednoduché tipy

Někdy Vám zrovna není moc do zpěvu. A kdyby bylo, vaše tóny by nezněly asi moc příjemně. A Vy se ptáte: Čím to? Jak z toho ven? Jak si zlepšit náladu? …

Slovo “nálada” je od slova naladit, naladění… Ale naladění na co?

Je patrné, že pokud jsme “naladění” (máme dobrou “náladu”), rezonujeme s něčím, co je příjemné, co nás občerstvuje, těší, uklidňuje a povzbuzuje zároveň. A pokud jsme “rozladění”, pak jsme vlastně také “naladění”, ale na pravý opak toho, co nás povznáší…

Ten povznášející pocit pramení z našeho spojení s naší nejhlubší podstatou, s naší pravou cestou, s naším určením, s Bohem v nás.

Dokonalá hudba

Čím blíže a intenzivněji vnímáme toto spojení, tím silnější pocity (živosti, jasnosti, krásy, bezpečí, mírnosti, svěžesti, radosti, blaženosti…) máme.

A naopak: čím dále jsme od svého Zdroje (čím více se vzdalujeme sami sobě, své spontánnosti, svému cítění, chtění, svým motivacím a záměrům…, tím hůře a stísněněji se cítíme.

Naše intuice (cit) je dobrý rádce, který nás vždy navádí tím správným směrem a měli bychom na ni dát. V každém případě je třeba pečlivě si hlídat své “naladění”, svou “náladu”… a při každém vychýlení směrem k nepříjemným pocitům, si co nejdříve zajistit pocity příjemné, abychom se brzy dostali zpět do rovnováhy – do souladu sami se sebou.

Existují malé drobné kroky, kterými si můžeme své naladění vylepšovat v každé situaci.

JAK SI ZLEPŠIT NÁLADU? Právě o tom jsme začali točit nový seriál videí, která vám pomohou dostat se do souladu… 🙂 

Podívejte se na 1. díl s názvem Zaměření pozornosti.

Pokud se vám video líbí, dejte si na youtube odběry, aby vám neutekly naše další skvělé tipy. 🙂

https://www.youtube.com/user/StastniLide

Facebook komentáře

komentářů

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *