Živte se tím, co milujete

Ano, chci šťastné podnikání! To vykřikne nadšeně každý. (Tedy téměř každý.) A pak čeká, co se stane…

Příliš jsme si zvykli, a hlavně my z post-komunistických zemí, že je nám vše předkládáno a servírováno a naší jedinou povinností je „držet hubu, krok a zákryt“… Když pak přijde na otázku, jak si zorganizujeme život, myslíme si mnozí, že to funguje takhle snadno: že vytáhneme z peněženky pár stovek nebo tisíc (jako nutnou daň) – a pak už se nemusíme o nic starat. Je přece povinností těch druhých, které si platíme, aby se o náš život postarali…

Jiní, kteří už si uvědomují, že by rádi něco tvořili pro sebe nebo pro druhé, zase často uvíznou v myšlence „buď všechno hned, nebo nic“… A pak se z obavy ze selhání pro jistotu nepustí do ničeho. Raději setrvají v nudné práci nebo vztahu, který jim dlouhodobě nepřináší nic, než jakousi pofidérní jistotu.

Jděte do toho! Vytvořte si šťastné podnikání! Ano, vytvořte…

Nečekejte, že to vytvoří někdo za vás, kdo potom i za vás sklidí všechny šťastné pocity ze sebe a ocenění druhých. Možná je to dočasně pohodlné, ale pokud nevykročíte, nikam nedojdete a ve finále se budete cítit ochuzeni o něco velmi podstatného…

Začněte teď!

Začněte jakkoli a těšte se na další vývoj! Dejte se ihned do plánování své vysněné budoucnosti a nedejte se odradit dlouhým vývojem situace. Zpočátku se věci možná nebudou vyvíjet tak rapidně, jak rychle se vše odvíjí ve vašich představách… Ale ani Bůh nestvořil svět z ničeho najednou, hned! – ale pomalu, krok za krokem, postupně – „v sedmi dnech“. Nejprve vymezil na hraní prostor … potom prostor rozdělil na místo suché a vodičku… potom do vodičky umístil rybičky… na místo suché rozmístil travičku a rostlinky… na travičku pak postavil zvířátka… 🙂 A přesně takhle – pomalu, ale jistě, si začněte budovat i vy svůj život snů! 

Člověk má často velké plány a sny, ale mnohdy zůstane právě jen u snění… Často proto, že nemá s kým si o svých snech promluvit a neví, jak a z kterého konce začít.

Nabízíme vám pomocnou ruku do začátku. Pomůžeme vám vyznat se v sobě a pomalu a postupně dát dohromady cihlu k cihle, abyste si dokázali postavit váš chrám šťastného života.

Rozhodněte se. Dejte dohromady své vize, objednejte si první informativní konzultaci zdarma a společně vytvoříme základnu pro váš Osobní byznys.

Živte se tím, co milujete! 🙂

 

Facebook komentáře

komentářů

Šťastní lidé

Pomáháme lidem poznat sebe sama, objevit své schopnosti a vytvořit si šťastný život...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *